Obrazek przedstawia mapę świata na tle technologicznych, świecących lini. Symbole Internetu, radia, telewizji, telefonii komórkowej i satelitarnej łączności.

Projektujemy, instalujemy, utrzymujemy i wspieramy rozwiązania niskonapięciowe dla Twojej firmy, od transmisji głosu, danych i obrazu poprzez monitoring, automatykę obiektową, centrale przeciw pożarowe po oprogramowanie i bezpieczeństwo.

Firma Telnix od czasu swojego powstania zdobyła grono zadowolonych Klientów. Profesjonalny zespół pracowników, który posiada niezbędne kwalifikacje, doświadczenie oraz sprzęt, pomaga znaleźć optymalne produkty dla każdego Klienta. Stawiamy na uczciwe i jasne zasady prowadzenia biznesu, przyjazny kontakt z Klientami co powoduje, iż grono naszych Klientów ciągle się powiększa. Działając na Polskim rynku, nawiązaliśmy współpracę z wieloma renomowanymi firmami proponując innowacyjne projekty. Wdrażamy stale nowe rozwiązania, które mogą zaoszczędzić czas i pieniądze Klientów, powiększyć wachlarz usług i zapewnić im kompleksową obsługę. Ponadto dysponujemy szybkim termin realizacji zamówień oraz łatwą procedura załatwiania formalności finansowych.

Naszym celem jest nieustanny rozwój. Inwestujemy w nowe w technologie, w promocje, w przyjazny kontakt z Klientem dostarczając wysokiej, jakości systemy ułatwiające i usprawniające działanie wielu firm i instytucji.

Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z oferty naszej firmy.

Napisz do nas

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta i chcesz uzyskać dodatkowe informacje, wypełnij poniższy formularz kontaktowy - skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na Twoje pytania.